Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem chińskie cuda na #gearbest dopłaciłem $1,99 za tracking. A dzisiaj dostaję info że paczka leci "Belgium Post Unregistered" ( ͡° ʖ̯ ͡°). Będę mógł ją śledzić w Belgii i PL czy nie bardzo?
  • 26
  • Odpowiedz
YT1607011077


@tarasino: uhm, nigdy nie widzialem takiego numeru wiec sie nie bede madrowal, powiem ci jednak, jak juz ci paczka dojdzie do wyjeb chinczyka tak jak i on ciebie #!$%@? jesli to jest nierejestrowana, dispute ze nie otrzymales paczki i niech oddaje kase, moze to go nauczy nie dymac klientow
  • Odpowiedz
@matiwoj11: Dzięki. Z Twojego doświadczenia - jeśli paczka zginie a dopłaciłem $1,99 i nie dostałem trackingu to zrobią refund bez problemu? Po jakim czasie mogę już być pewny, że przepadła i ubiegać się o zwrot hajsu?
  • Odpowiedz
@tarasino: Gearbest będzie pewnie się kłócić, ale jeśli zapłaciłeś za tracking, a oni wysłali bez to gruba przesada. Tak naprawdę to po 1,5-2 miesiącach możesz być pewny na 95%, że zaginęła. Malezyjskie dolatywały po 3-4 miesiącach

Ja bym żądał zwrotu tych 1.99 bez względu czy dojdzie paczka, czy nie
  • Odpowiedz
@matiwoj11: jak paczka dojdzie to będę wnioskował o zwrot $1.99. Jeśli nie dojdzie i będę żądał zwrotu całości to chcę, żeby na zamówieniu widniała kwota $1.99 za tracking (którego nie dostałem).
  • Odpowiedz