Wpis z mikrobloga

Zawsze gralem na PC, psx miał kumpel jeszcze za dzieciaka.
Dorwałem dziś Crash Bandicoot 2 na eBayu. Jest w naprawdę dobrym stanie, z książeczką- zero rys, zero pęknięć na case'ie. Chyba zacznę zbierać old-timery z Psx (mam juz Crasha B. CTR i trójkę oraz Tekkena 3). Granie w salonie w takie tytuły daje sporo radochy.

P.s. RE2 na psx tez juz w drodze ^^
#psx #ps1 #playstation #crashbandicoot #staregry #chwalesie
Lurriel - Zawsze gralem na PC, psx miał kumpel jeszcze za dzieciaka.
Dorwałem dziś C...

źródło: comment_BPhtGdbOOLsGoxXn6b1J0GndCIcyZCAK.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Lurriel: tylko uważaj na używane gry z 5, 6 i 7 generacji. Janusze biznesu sie dorwały do kont na allegro i jebeju. Coraz cieżej znaleźć gry w dobrym stanie, wiec Janusze dorwały sie do maszyn regenerujących CD/DVD i wystawiają na aukcjach jako "ideały" zbijając kase na regenerowanym szrocie. Trzeba uważać co sie kupuje i od kogo.

Najbardziej trzeba uważać na wiekszych handlarzy.
  • Odpowiedz
@Lurriel: jest nieco ciensza od normalnej (może być też bardziej gietka), mogą być zacieki po płynie na krawedziach płyty (białe lub przezroczyste), czasami po regeneracji płyta nie zostaje w pełni oczyszczona i w samym środku płyty zostają rysy (w tej cześci miedzy dziurą płyty, a powierzchnią z danymi) natomiast reszta jest gładka. Jeśli zauważysz któryś z powyższych symptomów, możesz być niemal pewiem że przy grze ktoś majstrował. Na całe szczeście gry
  • Odpowiedz
  • 0
@danielator: kumpel tez przez długi czas nie miał karty pamięci. To były tygodnie grania w jeden tytuł (tyko i w wyłącznie) - psx chodził te pare-paręnaście dni non-stop:)
Dwójkę Crasha dopiero odkrywam ale jest spoko, wciągający :)
  • Odpowiedz
@SamiecOmega: zly kat zdjecia. Pudelko jest grube (takie podwojne jak to w psx), na zdjeciu tego nie widac. Mam juz pare oryginalow:), to jest legitne. Ksiazeczka tez jest w srodku.
  • Odpowiedz
@Lurriel: Pierwsza część jest mega trudna w porównaniu z innymi. Tylko tej jednej nie udało mi się przejść, ale może to też ze względu na przyzwyczajenie do DualShocka (w jedynce nie da się sterować analogiem, trzeba strzałkami)
  • Odpowiedz