Wpis z mikrobloga

#ewatylman Z braku informacji na temat teatru pod tytułem "niebieski nad rzeką znowu nie chce się przyznać do morderstwa" wnoszę, że pani Jarecka nadal forsuje ukrywanie niemocy policyjnej przed mediami?
  • 99
  • Odpowiedz
@poplotka: A jakbyś tak sobie głowę prześwietliła? Myślę, że efekty byłyby bardziej zaskakujące niż w przypadku czyjejś Bogu ducha winnej rodziny. Poza tym na co Ty liczysz, że poznasz prawdę po przeglądnięciu czyiś profili facebookowych? Co do drugiego posta to akurat jesteś 100 procentową Karyną!
  • Odpowiedz
@poplotka: no tak, wiedziała, że jest w ciąży i napiła się jak prosię (że tak określę). A uprowadzili ją bo to dziecko to siódmy syn siódmego syna ....
  • Odpowiedz
Myślę, że ciąża Ewy T. była jedyną przyczyna jej uprowadzenia i Adam O., oraz Piotr T. nie mieli nic z tym wspólnego.


@poplotka: ...Okaaayyy... To z kim wg Ciebie miała być w tej "wymyślonej" ciąży - z Adamem Z.?? (skoro jak sama mówisz, "Adam O. nie miał z tym nic wspólnego"XD)?
  • Odpowiedz
Jest Żyd i Żyd. O ile mnie pamięć nie myli, to ów cytowany Żyd z postu Ewy O. opatrzony był uśmieszkami i serduszkami, więc teoria, że Żyd był użyty w formie obraźliwej, a przyjaźń się ochłodziła - poszła się je**ć.
  • Odpowiedz