Wpis z mikrobloga

@SilvioDante: Nacisk na stójkę będzie różny w zależności na co będziesz chodził. Samo mma jest rozłożone w miarę po równo na parter i górę, ale do tego możesz chodzić na zapasy/bjj/boks/K-1. Przemiał duży, ale jeśli chcesz się nauczyć i będziesz chodził regularnie, to na pewno się nauczysz.
  • Odpowiedz
@SilvioDante Najfajniej stójkę prowadził dla mnie Albert Odzimkowski. Bardzo fajne kombinacje nóg i rąk, takie które rzeczywiście wchodzą i są realne do zrobienia podczas sparingów/walki. Najelpiej iść i się przekonać. Na grupie P1/P2 to stójka jest podstawowa, na P3 są już ciekawsze kombinacje, a na zawodniczej mieliśmy inny charakter treningów.
  • Odpowiedz
zastanawiam sie jak wyglada nauka stojki bo czasem jak ogladam walki roznorakie to sie za glowe mozna zlapac


@SilvioDante: W boksie sama garda już się różni niż w mma, więc będziesz musiał się przestawić jeśli trener będzie w ogóle zwracał uwagę na technikę itd. Ja trenowałem dosyć długo tajski i obecnie chodzę na boks. Musiałem przestawić się z pewnymi nawykami - nawet samej głupiej gardy.
  • Odpowiedz