Wpis z mikrobloga

Czy jest szansa na złapanie RROD'a albo RDOT'a w #xbox360 wersja slim? Czasami zdarzyło mi się rzucić coś na klocka jak leżał poziomo (wiatrak zasłonięty o.O) i konsolkę odpalałem z pada, ogarnąłem po 2h i myślę czy to miało jakiś istotny wpływ? #konsole #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@Joey89: Dosłownie rzecz biorąc nie ma na to najmniejszych szans, bo M$ usunął z niego czerwone diody ( ͡° ͜ʖ ͡°). Natomiast ryzyko awarii oczywiście istnieje, jest po prostu zminimalizowane.
  • Odpowiedz
@Joey89: Raczej nie musisz się o to martwić, ja swojego zabieram czasem na nasiadówy z browarami. Parę razy koleżka odpalił kloca do góry nogami i dopiero jak przychodziłem, po 1-2 godz, odwracałem go. U siebie przykrywam go kartką żeby się nie kurzył i czasem też się zdarza zapomnieć o tym. Mam Trinity z 2011r, z RGH, do tej pory działa bez zarzutów.
  • Odpowiedz
Czasami zdarzyło mi się rzucić coś na klocka jak leżał poziomo (wiatrak zasłonięty o.O) i konsolkę odpalałem z pada, ogarnąłem po 2h i myślę czy to miało jakiś istotny wpływ?


@Joey89: jezus maria dawno takiej paranoi nie czytałem xD Ale to i tak mniej obsrana dupa niż teoria, że xbox stojący pionowo szybciej się psuje, bo 'procesory spływają' zatem powinien lezec płasko xD

Szansa zawsze jest - każdy sprzet sie psuje,
  • Odpowiedz