Wpis z mikrobloga

@laquilat:

nigdy nie byłem zagorzałym zwolennikiem Pana Wałęsy,ale oczernianie Go i to przez komunistycznych zbrodniarzy wraz z pseudoelitą nazywającą się wybrańcami narodu ,to skandal!!!!wielki skandal i znowu ,jak my polacy jesteśmy postrzegani w świecie????


ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@laquilat: Żaden rząd w historii nie miał tylu komunistów w swoim składzie. #4konserwy nienawidzą tej listy. Zakopują i minusują ją jak tylko mogą.
IV RP [PiS walczy z komunistycznym układem] :
1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) -Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do
  • Odpowiedz
@laquilat: Przecież pis jest bardziej socjalistyczną partią od PZPR. Co właśnie robią? Starają się za wszelką cenę skompromitować solidarność. Jarkacz już zapowiedział że kartofel smoleński ma zostac nową twarzą Solidarności. Zmieniają historię a pelikany z gimbazy wszsytko łykną. Patologia lubi taką rozrywkę dla plebsu.
  • Odpowiedz
@laquilat: Ja jestem za Lechem Wałęsą. Jaki by nie był, to głównie dzięki niemu nie ma już komuny. Gimbaza nie pamięta, ja pamiętam. Gówniaki urodzone po 90 roku mają heheszki i zabawę z leszke. Ale starsi rozumieją i pamiętaja co się wtedy działo. Walczysz z komuną? Dalej, opluwaj człowieka za którym stanęły miliony i ta komunę obalił.
  • Odpowiedz