Wpis z mikrobloga

@sxill: zazwyczaj ludzie jeżdżą na koh samui albo phuket. Warto też sprawdzić pogodę przed wyjazdem. Te dwie miejscówki nie są jakoś strasznie daleko od siebie, ale jak byłem na phuket to spotkałem gościa, który mówił, że uciekł z koh samui, bo lało od kilku dni, a na phuket w tym czasie cały czas słońce. Może być też odwrotnie.
  • Odpowiedz
@sxill: Byłem w grudniu na tydzień na Koh Samui to praktycznie codziennie padało. :/ Obserwowałem wtedy prognozę pogody to na Ao Nang/Krabi znowu codziennie było słonecznie. Na Phuket również. Front deszczowy przechodził między Bangkokiem, a Surat Thani.
Nie wiem jak jest w innych miesiącach "pory suchej" ale również dużo naczytałem się negatywnych komentarzy co do pogody na Koh Samui, Phangan i Tao
  • Odpowiedz
@YumiHarajuku: Jutro wylatujemy. Mamy plan: Bangkok, Koh Tao, Ko Phangen, Koh Samui i tyle. Za krótko jesteśmy aby skoczyć na drugą stronę do Krabi (tylko 10 dni na miejscu). Czy uważasz, że ta wschodnia strona to dobry wybór czy lepiej odpuścić i lecieć na Krabi i okoliczne wyspy?
  • Odpowiedz