Wpis z mikrobloga

Moja luba poszukuje laptopa i oczywiście przyszła z tym do mnie. Ja ogarniałem rynek jakieś 7-8 lat temu.

Laptop musi być oczywiście ładny xD
Wielkość - 13,3"

Producenci jakich Ona by chciała to HP, DELL, SONY. Na pewno odpada Samsung, Lenovo, Acer, Asus.

Podoba jej się HP x360 oraz Dell Inspiron (jakiś tam też 360 stopni - modelu nie podała).

Co byście polecili w cenie do 3000 PLN?

Wbudowana karta graficzna w tym HP x360 pociągnie The Sims 3 czy The Sims 4?
Produkują teraz w ogóle tak małe laptopy z dedykowaną kartą graficzną?

#laptop #laptopy #pytane #pomocy #pustulkowelaptopy
Pobierz C.....x - Moja luba poszukuje laptopa i oczywiście przyszła z tym do mnie. Ja ogarnia...
źródło: comment_3R4oyJTD1H2HJWItPTGg5GzTaJq6a1yS.jpg
  • 17
@Cripex: Lenovo i asusa nigdy nie skreślaj, to nie wiem co ty z tymi lapkami robisz panie u mnie lapek 5 lat chodzi bez jąknięcia i rysy na obudowie(lenovo). Brata thinkpad z dachu spadał i działa(kawałek plastiku odpadł). No ale widze chyba w syrii mieszkasz...
@vvertoi:

@Cripex: idepad, co to za gówno? za 500zł kup x200 i dołóż SSD. do tego OS X lub Linux z xfce4 i masz torpede ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rozowy pasek + linux = trucie dupy caly czas.
poza tym na tym twoim linuxie to ten biedny rozowy to w nic nie pogra, chyba ze to bedzie rok linuxa! ( ͡ ͜ʖ ͡
@Cripex: Dobrze robisz, nie kupuj Lenovo, bo to szrot. Mam kontakt z kilkoma "domowymi" laptopami z tej firmy i wszystkie się rozlatują po niecałym roku użytkowania. A obsługa gwarancyjna realizowana przez serwis Mediona w Niemczech to jest kpina z klientów. Oczywiście to co piszę nie dotyczy Thinkpadów, ale pozostałe Lenovo należy omijać szerokim łukiem.