Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@2PacShakur:
Dosyć często trafiają się takie filmiki, jakby komunikacji/łączności nie było między jednostkami. Słyszałeś może coś o tym jak wygląda współpraca między np. jednostkami rządowymi a np ochotnikami z Iranu? Ja jak dotąd na nic ciekawego nie natrafiłem. Farsi to w końcu nie arabski.

PS Dostaje za każdym złośliwego raka z przerzutami widząc dziesiątki komentarzy pod filmikami dżihadystów, po ukraińsku lub też użytkowników z ukraińską flagą ( ͡° ʖ̯
Na początku listopada 2013 lider Al-Kai'dy Ajman az-Zawahiri po raz kolejny nakazał rozwiązanie ISIS i powrót bojowników dawnego ISI do Iraku, z kolei filią światowej Al-Ka'idy w Syrii obwołał ugrupowanie Dżabhat an-Nusra. Zmarginalizowany ISIS porzucił sojusz z Dżabhat an-Nusra, wdając się z nimi w bratobójcza walkę.


@2PacShakur: To tam nawet Al-Kaida z ISIS walczy XDD
@kochciemang:

PS Dostaje za każdym złośliwego raka z przerzutami widząc dziesiątki komentarzy pod filmikami dżihadystów, po ukraińsku lub też użytkowników z ukraińską flagą ( ͡° ʖ̯ ͡°).


Aż tylu ukraińców jest w ISIS? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teoretycznie wszyscy którzy są przeciw Assadowi są teraz przeciw rosyjskiemu kontyngentowi, a jak wiemy "wróg mojego wroga..." ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aryo:
Poroszenko coś wspominał o wsparciu koalicji w Syrii, nie mówił w jakiej formie. W sumie to od Wołodii pojechało tam circa 5k brodaczy ( ͡° ʖ̯ ͡°).
A internetową gównoburze na linii Kijów-Moskwa nie jest zbyt trudno trafić.