Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś jak będzie można zarobić na nowej operacji? Nigdy tym się nie interesowałem, ceny starych skinow lecą w dół i można je później sprzedać drożej czy jak cena się ustabilizuje czy jak?
#csgo
  • 10
  • Odpowiedz
@eazy-e: Racja. Rano jeszcze niedowidzę. W sumie to też dołączam się do pytania, bo jedynym sposobem na jakiś zarobek po wyjściu nowej operacji dla mnie to czekanie na drop nowej skrzynki w dwóch/trzech pierwszych dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Dużo zależy od tego jak to będzie wyglądać jeśli cos takiego jak operacja vanguard to da sie zarobic na dropie skinów za misje + nowe skrzynki akurat na vanguardzie sporo zarobiłem a na ostatniej troche słabiej taka sobie była
  • Odpowiedz
@eazy-e: @MarekKaa: ogólnie przy wejściu nowej operacji pojawia się nowa skrzynia. Na początku ceny skrzyni wahają się od 10-5euro. Później stopniowo spadają. Dlatego najlepiej jest je sprzedawać od razu. Tyle, że należy pamiętać, że co tydzień jest tzw. nowy drop skrzynek.
Mało tego na czas operacji są przeznaczone specjalne skiny na drop. Po skończonym meczu możesz dostać DragonLore, m4a1s Icarus etc. No w każdym bądź razie skiny warte grubo ponad
  • Odpowiedz