Wpis z mikrobloga

Mirasy, nie chwale sie, chcę Wam uświadomić, że ten system ma sens, przeczytajcie do końca.

Udało mi sie na stronie http://typersi.pl/index.php zająć w tym miesiącu 2 miejsce (+19,9j.) w typowaniu singli (którymi swoją drogą gram).

Mój nick tam to "Fasberg0".

Na początku, jakieś 2 tygodnie temu pisałem Wam, że wrociłem do bukmacherki po przerwie a singlami o wysokich kursach zacząłem grać w połowie grudnia. W grudniu zająłem tam 7 miejsce grając od połowy miesiąca (+13,95j.).

W styczniu udało mi się zając 2 miejsce na samych wysokich kursach a przy okazji wpadnie 30 euro na betssona i 30 euro do bet-at-home. Zawsze to jakaś dodatkowa kaska na zabawe ( ͡º ͜ʖ͡º).

Jak widać wytrwałe typowanie i nie przejmowanie się czarnymi seriami popłaca w przypadku przemyślanych wysokich kursów.

Chociaż pewnie nie raz myśleliście, że to na nic, wystarczy wybierać po 2 typy dziennie o wysokim kursie ze sporym prawdopodobieństwem i się tego trzymać. Osobiście na plusie tym systemem jestem +33,85j. (!) W półtora miesiąca.

Szczerze mwiąc sam jestem tym zaskoczony. Oczywiście gram też taśmy dla zabawy, ale system, który Wam omawiam ma sens w dłuższej perspektywie, wystarczy trochę się przyłożyć do tematu.

Może ktoś doczytał do końca. Pozdro ((oo)).

#lowcykursow #bukmacherka
  • 9
@Vitriolic: Dzięki, szczerze mówiąc nieraz miewałem kryzysy i sie zastanawiałem czy to ma sens.. zresztą sam wiesz jak to jest, bo widzę, że też próbujesz. Grunt to trzymać się jednej stawki i nie przesadzać z ilościa typów dziennie, bo można popłynąć. Metoda typowo dla wytrwałych.
@Fasberg: no bywaja czarne serie, mialem chyba najdluzsza 6 meczy ale ostatnie 3 dni 5value 4 siedza az sie zaczynam martwic ze tak dobrze idzie stawka 30 gram value, dubelki za 50, tripelki za 40 i czasem tasiemka za dyszke lub dwie zalezy co mysle o tasmie :D
@efwqwe3241123: Można. Możesz sie posiłkować typami użytkowników do gry "real" na wlasną odpowiedzialność. Jedni się specjalizują niskimi kursami i wysoką skutecznością (lewa strona). Po prawo u góry w tabeli zwykle są wysokie kursy.