Wpis z mikrobloga

@eXe1987: Szczerze mówiąc nie do końca widzę różnicę między piekarnikami. Brakuje w solgazowym teleskopowych tacek na każdym piętrze (miałem takie w Elektrolux), ale z drugiej strony nie do końca robi mi różnicę cokolwiek poza tym, żeby piekł.

A skoro już decyduję się na kuchenkę, to mogę od razu wziąć piekarnik. Tym bardziej, że Solgaz ma bardzo fajną obsługę pozakupową podobno.
  • Odpowiedz
@z--x: ja mam dokładnie jak ty. Piekarnik to piekarnik więc nie widzę sensu doplacania do solgazu i nikt mi nie potrafi pokazać różnicy. A cena jednak trochę wyższa niż zwykłych piekarnikow. @SOLGAZ proszę o przekonanie mnie ze warto :)
No i ja będę musiał mieć okap wyspowy a to ponoć dopiero w drodze
  • Odpowiedz
Gdyby tak @solgaz zrobił piekarnik gazowy w wygodzie nie odbiegający od tych elektrycznych...

Ale chyba faktycznie wywołałeś u mnie małe wahanie, bo to nawet nie jest klasa energetyczna A.
  • Odpowiedz
@z--x: roznica pomiedzy klasa A i B w tym wypadku to mniej niz kilka zlotych rocznie, wiec nie do wylapania :)
A jesli chodzi o funkcje - zauwaz ze najnowsza skoda superb ma klimatyzacje i wszystko co w nowych Mercedesach. Czy mimo to mozna pomiedzy nimi postawic znak równości? Zdecydowanie nie. Inna obsluga, wygoda, komponenty, awaryjnosc
  • Odpowiedz
Hm, ale to sterowanie właśnie nie jest takie super. Zajmuję się projektowaniem interfejsów i tak naprawdę to jeśli mamy kilka niezmiennych funkcji, to zdecydowanie lepiej sprawują się fizyczne kontrolki.

Jasne, że to się lepiej czyści, ale znowu kontrolki piekarnika to nie jest coś, co cały czas jest brudne.

Potrzebujecie w tym zdecydowanie jakiegoś killer-feature.
  • Odpowiedz