Wpis z mikrobloga

@megamas: Ale kurde ja rozumiem, że można się znać i że można mieć swoją opinie na jakiś temat i potrafię to uszanować.
Ale gość po prostu chamsko spoileruje swoimi wpisami a takich ludzi to ja nie szanuję.
Pokazuje tym sposobem tylko swój mentalny wiek, gdyż gdy ktoś się z nim nie zgadzał to od razu obrażony i zaczął spoilerować.
@megamas: akurat z czytaniem sie mylil, w alfabecie lacinskim czyta sie 'zu' i pisze tak samo.

@matejss: przetlumaczona manga i 30 wpisow dziennie typu 'nie moge sie doczekac nastepnego odcinka'. Naprawde mysleliscie, ze nikt nie wrzuci spoilerow? Okazja czyni trolla.
@kirinoacutie: wierzę, że społeczność RAS'a i Anime na wykopie mimo wszystko jest dorosła i takich czarnych owiec jak @n00_ łatwo się pozbyć podczas czarnolistowania i pomocy miRASków poprzez ostrzeganie :)

W skrócie: Wierzę, że z wzajemną pomocą nam się uda ominąć spoilery.

@kirinoacutie: z czytaniem to wiem, chodziłem na kurs jap, jedynie kanji nie czaję zbyt dużo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z zapisem na nasz to już chyba kwestia sposobu zapisu, u Hepburna o ile pamięć mnie nie myli, zapisywało się to jako dzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Takumi: Ja na szczescie przeczytalem tylko kawałek pierwszego zdania i miałem od razu pikniecie w głowie i "nope!"

Współczuje cumplu :( Mam nadzieje, ze nie zaspoilerowałeś najważniejszych rzeczy