Wpis z mikrobloga

Nie wpuścili członków KOD do własnej knajpy i teraz stali się przedmiotem ataków

Z powodu historyjki w interneci "Grażynki z KODu" spamują negatywnymi recenzjami, więc "Pomóżmy lokalowi" (czyżby też chodziło o spamowanie recenzjami ale tym razem pozytywnymi?)

Przynajmniej opis się zmienił bo na początku było o tym, że KODowiec chciał ograniczyć wolność właściciela do rozporządzania własnym majątkiem xD


#ambitneznalezisko #wykopowalogika #neuropa
  • 6
  • Odpowiedz
@Tajch: Poza wykopową logiką "oni spamują negatywnymi recenzjami" - ŹLE! "My spamujmy pozytywnymi" - DOBRZE! to nie wiem.

Jeśli fb nie wymaga, żeby recenzja była na podstawie własnej wizyty w lokalu to nie widzę w niczym problemu.
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Nie namawiam do spamowania. Nie napisałem na czym miałaby polegać ta "pomoc". To leży w gestii interpretacji każdej osoby. Natomiast sam pomoc rozumiem jako wykopanie znaleziska. Podobne zdarzenie nie pojawia się pierwszy raz. Przykre, że przenosi się polityczne spory do każdej sfery życia.
  • Odpowiedz
Nie namawiam do spamowania. Nie napisałem na czym miałaby polegać ta "pomoc". To leży w gestii interpretacji każdej osoby.


Nie napisałeś. ale za to w tym samym zadniu wspominasz o " zasypywany przez Grażyny z KOD negatywnymi recenzjami."

hmm... Bardzo ciekawe jaki pomysł pomocy wpadnie do głowy czytelnikom

zerknijmy
  • Odpowiedz