Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@? to ja nawet nie. xDD W sobotę studniówka, mamy mieć w czwartek po #!$%@? próbę generalną poloneza w hotelu gdzie mamy mieć bibę. I wszystko spoko, tradycja i takie tam. No ale właśnie dowiedziałem się, że tego nie ma. xDDD Nie wiadomo czemu, po prostu "próba generalna odbędzie się w szkole na sali gimnastycznej". Niby lepiej, bo nie będzie trzeba #!$%@?ć daleko. Ale w 320 zł które zapłaciłem na to gunwo był wliczony autokar i tych kilka godzin dla przeprowadzenia próby na sali w hotelu. Co się będzie miało poczynić z tym ułamkiem całej kwoty? #!$%@? WIE. Ale równolegle z pojawieniem się informacji o odwołaniu czwartkowych prób generalnych pojawił się wpis takiego lizusa dyrektora (xDD), że "może zamiast robić gównoburze pomyślmy, że tę kasę z prób które się nie odbędą możemy zbić się na (o #!$%@?, uwaga!) obiady dla komisji maturalnych, bo i tak będzie trzeba". Okay, niby trzeba, prawda. Ale ponad 100 osób wybuliło 320 zł (ponad połowa +140 za osobę towarzyszącą) i nagle okazuje się, że bez naszej zgody ktoś sobie część kwoty przeznacza na inny cel. Wybuchła oczywista gównoburza, napisałem kilka długich postów z wielokrotnymi XD wyrażającymi pogardę dla organizatorów, no i jaki skutek? Chyba ogarnęli, że jest to afera grubymi nićmi szyta, i na 80% mamy próby w hotelu. Na 80%, bo dyrektor musi się zgodzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak #!$%@?ę z tej szkoły to opiszę więcej afer dotyczących mojego dyrektora. Oj, jest co opisywać.
#licbaza #afera #gimbusdetected
  • 14
  • Odpowiedz
@mrraspi:

obiady dla komisji maturalnych

co xD?

Jak #!$%@?ę z tej szkoły to opiszę więcej afer dotyczących mojego dyrektora. Oj, jest co opisywać.

weź może przeznacz jakiś tag na to, to będę mógł w spokoju zasubować i zapomnieć
(bo z wołaniem jest za dużo zawracania dupy)
  • Odpowiedz