Wpis z mikrobloga

@samul_barca: Mirku miałem kupować Walkera Q350 pro, ale jak naczytałem się jak one same potrafią spadać, większości przez LV, ale i bez tego potrafią to mi odechciało się. Miałem kupować Scouta x4 ale na polskich forach brak opinii. Mam zamiar na wiosnę kupić P3A. Możesz powiedzieć jakie doświadczenia miałeś ze Scoutem X4 ? Bo jeszcze rozważam Scouta, ale nie mogę nigdzie na polskich forach znaleźć opinii.
  • Odpowiedz
@Duzy_Kotlet: Ogólnie jestem zadowolony aczkolwiek pojawiają się pewne problemy. W moim przypadku kilkakrotnie zdarzyło się, że nie chciał się odbezpieczyć pomimo dobrego GPS i braku burzy słonecznej. Na plus zasługuje, że raz kiedy stracił łączność z aparaturą to nie uciekł, a kulturalnie wrócił na swoje miejsce startu :)
  • Odpowiedz
@samul_barca: jeszcze powiedz w pierwszych sekundach kadr lewa i prawa strona, aż takie rybie oko ? To, że nie chciał odbezpieczyć to żadna strata, ważne by nie spadał bez powodu. Na jaką odległość odleciałeś maksymalną ? Jaki nadajnik do FPV masz ? Gdzie kupowałeś z hobbyking ? Czy dystrybutora w PL ?
  • Odpowiedz