Wpis z mikrobloga

@Rzuku: i co z tego?? To że tobie się nie podoba to może ktoś inny skorzysta. Jakiś czas temu x-blaeds można było kupić na "promocji" w biedronce, zastanawiałem się nawet aby wziąć bo było tanio, ale #januszebiznesu się rzucili i wykupili, jak widać na moje szczęście minęło trochę czasu i za darmo sobie sprawiłem xD
  • Odpowiedz
@Artrix: widzisz zaoszczędzisz 3zł a do tego jeszcze zarobisz z kart kolekcjonerskich 0,12 ojro ... nie musisz dziękować xD
  • Odpowiedz
@n00_: Podoba mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) X-Blades nawet mam, ale sam fakt, że na Steamie nawet platformówka rodem z gimnazjalnej lekcji informatyki pisana w notatniku potrafi kosztować te 10€
  • Odpowiedz
@n00_: Mireczku, polecam czytanie ze zrozumieniem:
-w poście piszesz że te dwie gry chodzą po 10€
-piszę, że te gry spoko, ale nie warto kierować się ceną
-"To że tobie się nie podoba to może ktoś inny skorzysta"
-Tłumaczę, że nie twierdzę, że się nie podoba, tylko gry napisane w 5 minut są sprzedawane za gruby hajs
- sugerujesz że mam gimnazjalne gusta
Coś tu nie tak, OPie
  • Odpowiedz
@Rzuku: ty też czytaj ze zrozumieniem xD napisałem że się nie znam na gimnazjalnych trendach .. i że ciesze się że trafiłem w twój gust .. ale nigdzie nie wspomniałem że masz gimnazjalny gust ;o

po drugie mój post miał na celu wyjaśnić, że zapewne znajdzie się sporo osób, które weźmie kilkanaście/kilkadziesiąt kluczy aby później to sprzedawać jak nie na aledrogo to na g2a

a cena stemowa świadczy że się w
  • Odpowiedz