Wpis z mikrobloga

  • 0
@TypowyPolskiFaszysta: polecam tą trasę a4 do wrocilawia. Płacisz ~16zl, a napewno oszczędzisz na paliwie niż cisnąć inna trasa.
Z kolei ta 396km jechaliśmy Fiatem 126p w wakacje. Dużo miejsc które z pewnością opóźnia przejazd
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: swoją drogą czemu taka ważna autostrada północ-południe i to na najważniejszym odcinku, czyli połączenie najbardziej zagęszczonego południa z centrum i stolicą ciągle nie istnieje
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: zależy o której będziesz jechał, jak o takiej porze, że nie będzie korków na bramkach na balicach i w katowicach to według mnie jedz cały czas A4, a potem z Wrocławia 5 do samego poznania...
Zapłacisz 20zł za małopolską autostradę, ale w ~20min przejeżdżasz ten odcinek, i potem dokładnie 16,20 do wrocławia. ja tak zawsze jeżdżę jak wiem że nie będzie korków
oczywiscie to zależy czy chcesz oszczędzać czy chcesz
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: tak jest oznaczony, dokładnie to jest za Żmigrodem jak jedziesz od Poznania przez jakieś 6km do miejscowości na P...
Teraz nie wiem jak jest bo w tą sobotę jak jechałem z krakowa do poznania to obie kamery były czynne, a potem jak wracałem tego samego dnia to jedna była owinięta workiem i na yanosiku też nie było powiadomienia. a jak była czynna to pewnie za jakiś czas się pozegnam z
  • Odpowiedz