Wpis z mikrobloga

Śmiejo się z nas xD
Co ten Guy Verhofstadt.

Thinking of sending this image to the Polish magazine WPROST for the cover of next week's edition, as I believe this one is closer to reality.

https://www.facebook.com/GuyVerhofstadt/photos/a.100029970015.120344.99985820015/10154363083310016/?type=3

XD

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana #humorobrazkowy #heheszki #polityka
naczarak - Śmiejo się z nas xD
Co ten Guy Verhofstadt.

Thinking of sending this im...

źródło: comment_HzkC7LgptmDuHrAPFr9TGDB3pfnaYEV1.jpg

Pobierz
  • 8
Mariusz Szulc You are making jokes about Victor Orban yet quietly most of even lefties polititians such as austrians, danish are copying his policy against islamic immigrants. How about that mr? As we say in Poland:"this is loughing most who is loughing last" - lets go back to this conversation after more less 20 yrs when you will have sharia low in your counry Belgium wink emoticon By the way did you
@naczarak: Dziwnym trafem natrafiłem na twój profil. Pierwsze co wpadło mi w oko to twoje tło ( flagi Polski w tym europy ) , po tym odkryciu jedną ważną rzecz uzasadniłem.. Usuń konto. takich jak ty tu nie potrzeba! .. A właśnie wracając czy zmierzając ku twojego wpisu to jesteś dość upośledzony informacyjnie. Ponieważ największym wrogiem Pana Kaczyńskiego jest zdecydowanie Putin. ( Wspomnij historie śmierci jego brata, i dodaj do tego