Wpis z mikrobloga

Czy opłaca się kupić lumie z pękniętym wyświetlaczem (ale działąjącym dotykiem, ale czy to coś zmienia?), kupić nową szybkę (około 50zł z allegro dla 640) i samemu wymienić? Czy niewarte zachodu, albo nie da się tego zrobić w warunkach domowych?
#lumia #lumia735 #lumia640 #windowsphone
  • 19
  • Odpowiedz
@Copperhead: leży jedna w szufladzie padnięta, podziękuję, zresztą obecnie to szort
@SlowoKlucz: no właśnie myślałem wylicytować jakąś stłuczoną na allegro i zamknąć się z całym kosztem w 300zl, jednak się obawiam tego co mówisz, że może telefon potem nie do końca sprawnie działać
  • Odpowiedz
@Sajner: do 300? nową się chyba kupi już za 500-550. A po ile sprawne używki bo się nie orientuje? Co do sprawności to pewnie zależy też jaki digitizer kupisz;) Bo jak dasz 30 zł to wątpię żeby to spełniło twoje oczekiwania
  • Odpowiedz
@kfasu: tylko że nie mam tych dwóch stów a telefonu potrzebuje z systemem
@Sihill_pl: dlaczego? odwiedź mnie od złego :)
@SlowoKlucz: do 250zl za telefon, a szybke 50-60zł. Taką 735 to poniżej 600zł nie dostane. Jak już wcześniej wspomniałem, musiałbym kupić taki z działającym dotykiem mimo zbitej szybki.
  • Odpowiedz
@Sajner: Sa ludzie ktorzy wymieniaja ale jak bedziesz to robil po raz 1 jest szansa ze to spalisz doszczetnie, sa how-to na YT ogladnij sobie ale w rzeczywistosci jest jeszcze trudniej.

Generalnie po stluczeniu szybki kupuje sie caly nowy wyswietlacz+digitizer to sa elementy jakby integralne ale jak pewnie sam zauwazyles koszt tego nieraz to 70% nowego fona.
  • Odpowiedz