Wpis z mikrobloga

@Cervantes006: ekran 4,5" , 1gb ram, Snap 400, czysty Android 5.1 (zero lagów), dobre wsparcie w kwestii ROMów. Ja posiadam Moto G 2 która rożni się tylko większym ekranem 5", lepszym aparatem i głośnikami stereo :)
@Cervantes006: Ja też mam w domu 535 więc się wypowiem. Największa zaleta WP to że jest prosty jak cep i praktycznie nigdy nie zwalnia. Wady? mały wybór aplikacji i często gorsze od wersji na Android/iOS, brak USB OTG, multitasking to śmiech na sali, wieczne usypianie i wznawianie się aplikacji, zero głębszych modyfikacji...
@Cervantes006: polecam Moto G 2, choc w cenie 500 dostaniesz tylko uzywke, ale w bardzo dobrym stanie. Mam, uzywam i jestem zadowolony - chodzi plynnie, robi co ma robic, co prawda raz zaniemogla, ale serwis spisal sie na medal. W planach mam sprzedaz i kupno najprawdopodobniej tez Motoroli. Choc w sumie teraz to juz bedzie Lenovo Moto :-)
@Cervantes006: Zalety: Działa płynnie, system nie zamula się z czasem. Piękny i wygodny system kafelków, taki telefon dla starszych ludzi. Używa baterię w miarę dobrze. Może wystarczyć nie na dzień świetlny, ale na dobę.

Wady: #nosoft albo brak aplikacji. Wielu aplikacji może brakować, na przykład niektórych gier. Lepiej zapoznać się z tym, co jest i czego nie ma. Na przykład, tylko jedna jedyna aplikacja do redagowania plików .doc i .docx -