Wpis z mikrobloga

Oddałam telefon na gwarancję. Zgubiłam paragon (był to prezent), więc poprosiłam sklep w którym kupowałam o jakiś dodatkowy dokument (dali oświadczenie - w komentarzu) i dodatkowo dołączyłam wyciąg z konta.

Odesłali telefon z takim dokumentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Telefon za 230zł.

Brawo #nokia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brawo #microsoft ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bojowkawindowsphone #telefony
takrozowy - Oddałam telefon na gwarancję. Zgubiłam paragon (był to prezent), więc pop...

źródło: comment_hRxupqt8Vqu3VOoHEjCmN9ZqoKFNyfsM.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@bartekh86: pytanie, czy na gwarancję, gdzie wymagają pewnie paragon/fakturę VAT, a nie dowód zakupu, czy z tytułu rękojmi (inaczej praw konsumenta).
Niby żadna różnica, ale serwisy gwarancyjne całkowicie inaczej rozpatrują jedno i drugie
@takrozowy:
  • Odpowiedz
@MRKRUS: oczywiście, że można. Paragony są archiwizowane przez sklep. Nigdy nie miałam z tym problemu :-) a tutaj jednak nie chcą telefonu za 200zl naprawić. Mimo to, że dokumenty mam poprawne.
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: jasne, jednak reklamując tablet z samsungiem miałam przynajmniej pismo zaadresowane na swoje imię i nazwisko, a tutaj kompletny brak profesjonalizmu. I tak mi go naprawia. Jak nie w tą stronę to przez x-kom.
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: no właśnie nawet nr reklamacji nie dali. Porównując ich z samsungiem - porażka. Tam przynajmniej wiadomo było co i jak, co mam dostarczyć itd. No ale w sumie nie dorastają im do pięt. Czego oczekiwać %-)
  • Odpowiedz
@takrozowy: Opcje są dwie: albo przepychanie się w serwisie ze to wystarczający dokument bo [tu wstaw tresc od @bartekh86] i powiedz ze jeśli chcą bardzo paragon na własne potrzeby to śmiało mogą się kontaktować z X-kom przecież, ono albo ulegasz i dla świętego spokoju prostsze sama w X-kom. Zaczalbym jednak od tego bo to najmniejszy problem. Niech poszukaja takiego zakupu z tego dnia. Jeśli będą marudzić to powiedz
  • Odpowiedz