Wpis z mikrobloga

Mirki,

korzysta ktoś z Was ze smartflixa? nie blokną mi konta za to czy coś? odpaliłem i działa świetnie plus biblioteka jest pełna - z wszystkich regionów co jest mistrzostwem ;)
#netflix
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mBartek89: tak, wlasnie przejrzalem ten watek i wyglada wszystko legitnie. Trzeba bedzie obserwowac to regularnie, czy nie bedzie akcji jaka byla z Hola. Póki co testowalem i jest super, wszystko ladnie lata, lagow brak, jakosc hd ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kostner: tak, daje dostep do contentu z kazdego regionu. Logujesz sie na swoje konto netflixa i masz normalnie lokalny programik do ogladania filmu. Reddit go tam troche przeswietlil i wyglada na to, ze jest bezpieczny i nie robi w #!$%@? userow ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mBartek89: o, no widzisz. Pewnie dlatego, ze to z regionu hiszpanskiego wybral. Byc moze jeszcze nie ma tych nowych regionow, na ktore otworzyli sie wczoraj i stad tylko napisy stare. Trzeba wyczaic, czy da sie customowe napisy ladowac.
  • Odpowiedz
@000loki: If I use smartflix, what languages and subtitles would be available? Can I use eg chrome extention to add custom subtitles?
At the moment you can use the same keyboard shortcut you would use in Google Chrome to upload custom subtitles.

Obczajam jak :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mBartek89: o widzisz, super, bo mozna wgrywac wszystko swoje. Idealnie. Ja odpalilem ten skrot, ale bylem przekonany, ze tojakis skrot do otwierania z przegladarki, a nie netflixa ;) dzieki za tip. W takim razie teraz smartflix >> all ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mBartek89: ok przetestowalem i dzialaa super. Jakbys szukal toola to Jubler konwertuje na dfxp, nie trzeba na tego online czekac milion lat az przekonwertuje ;)
  • Odpowiedz