Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, co robić w sytuacj, gdy gearbest przysłał mi uszkodzone chińskie cudo i po moim zgłoszeniu milczą od tygodnia a ticket ma status processing?

Chodzi o odbiornik bluetooth/apt-x z wyjściami cyfrowymi TOSLINK + COAXIAL, które nie działają. Działa za to wyjście analogowe ale nie po to brałem najdroższy model by korzystać teraz z analoga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co robić, jak żyć? Ktoś już walczył z GB?

#aliexpress #gearbest
  • 8
Jak placiles karta to chargeback do banku, a jak paypal napisz do nich. Tez tak mialem i po tygodniu zaczeli odpisywac, ale reklamacja dalej w banku zlozona. W koncu telefon odeslalem, jest w drodze
@bajor-x: napisałem do nich ponownie, chociaż tydzień ciszy od ostatniej mojej wiadomości do nich nie wróży nic dobrego
@kozikm: niestety chargeback odpada i jakiekolwiek zewnętrzne naciski, płaciłem za pomocą ich wynalazku gearbest-wallet bo poprzednie zamówienie refundowali mi właśnie w ten sposób, gdy po MIESIĄCU okazało się, że nie mają jednak na stanie tego routera xiaomi co chciałem :/

No ręce opadają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kozikm: to ciekaw jestem jak będzie u Ciebie, u mnie wtedy około 30$ płacone wcześniej kartą oddali bez pytania na gearbest-wallet, żałuję teraz, że odpuściłem wtedy i nie żądałem zwrotu na karte. Tak więc szykuj się Mireczku na wojnę o własne pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bajor-x: true, czekam do skutku, napiszę jak się sprawa zakończy

Swoją drogą to polecam, świetna jakość dźwięku a jestem wyczulony
@kot_w_krawacie: Właśnie głośniczka szukam :-). A co do gerabest, łudzę się, że chargeback swoje zrobi. Niby do 30 dni. Więc czekam. Chyba, że ktoś z szanownych Mirków już to przechodził ? ;-)