Wpis z mikrobloga

@GangrenaM: To już chyba poważniejszy byłeś, gdy wstawiałeś na wykop newsy o tym, jak to jakiś biały Polak gdzieś kogoś zabił. Nie ma żadnych analiz świadczących o tym, że banki odbiją sobie ten podatek na klientach. Banki na dziś to są święte krowy, nie tylko w Polsce. Jestem zwolennikiem podatku przychodowego, dlatego takie rozbijanie na banki czy sklepy wielkopowierzchniowe jest dla mnie bez sensu, ale na pewno jest to krok
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Ojejku, biedne uciśnione banki, hipermarkety i korporacje(,)
Zyski spadną z 17mld do 14mld? Jak żyć?

Generalnie jestem przeciwnikiem nakładania podatków jako takich, ale akurat w tym przypadku popieram bolszewię pisowską.
Banki i korporacje traktują Polskę jak bantustan, jakąś pieprzoną kolonię afrykańską. Doją z nas kasę niemiłosiernie a zyski transferują za granicę, płacąc śmieszne podatki. Mamy jedne z najdroższych w Europie opłat bankowych. Dodatkowo banki stosują masę niedozwolonych klauzul, z czym stara się walczyć UOKiK. Poczytajcie o pozwach zbiorowych ludzi oszukanych przez poszczególne banki. Z mBankiem chyba udało się w końcu wygrać.
Pojedynczy obywatel nie ma szans w starciu z
  • Odpowiedz
@worldmaster: masz ty RiGCz? kredyty to przede wszystkim bankowość korporacyjna, już mniejsza z detaliczną. Zmnijeszona akcja kredytowa = wolniej rozwijająca się gospodarka. Ludzie, a już na pewno rządzący powinni się nauczyć, że bankom w drogę się nie wchodzi, choćby nie wiadomo jak straszni byli ci "banksterzy". @poszukiwacz_zaginionej_warki
  • Odpowiedz
@poszukiwacz_zaginionej_warki: taaa... a Pendolino lepiej sprzedać i na ich miejsce Darty które komfortem podróży przypominają EN57 ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomyśl co piszesz.

Polskie banki też będą opodatkowane (PKO, PZU, Alior, Getin), sieci handlowe tu wgl jest beka bo to uderzy nawet w najmniejszych detalistów - oni w 90% zaoptraują się w makro czy selgrosie.
  • Odpowiedz