Wpis z mikrobloga

@Jokeq: Ja mam takie, zamówiłem sobie i różowemu - imho lepsze od pierwszego mibanda (bez pulsometru). Z wad mogę powiedzieć, że jak w SMS-ie / powiadomieniu sa polskie znaki to się krzaczy (po polskim znaku lecą jakieś losowe) - ale już pokazywanie kto dzwoni, powiadomienia, godzina i kalorie działa super :) Jak masz jakieś pytania to śmiało :) Żona nawet bardziej niż zadowolona, bardzo się jej podoba taki gadżet.
@vegat: Słyszałem że brakuje niektórych rzeczy które są w miBandzie, np. inteligentnego budzenia? Czy ten i5 (tutaj jest oryginalny) jest wart swojej ceny? tzn 15$(60zł)?
@Jokeq: Czy oryginalny ten z aukcji nie wiem, ponoć trzeba patrzeć na kolor oleda - podróby mają biały.
W moim działa inteligentne budzenie, ale różnie ludzie reagują na wibracje - mnie to obudzi, ale mojego różowego już nie.
Na żywo wygląda to tak jak na zdjęciu. Prowadzę dość aktywny tryb życia, opaskę mam już miesiąc i sprawuje się nieźle :)
Ja za swoją dałem 11.11 19$.
vegat - @Jokeq: Czy oryginalny ten z aukcji nie wiem, ponoć trzeba patrzeć na kolor o...

źródło: comment_hRNM5iimdwtJEvjtaLMPyo7S7lbtwJcc.jpg

Pobierz
Appka też jest w miarę spoko, nie drenuje baterii a mam ją włączoną cały czas. Brakuje integracji z Endomondo i możliwości liczenia odcinkowego (np. żeby liczyć odległość tylko na moment biegania), choć obiecują że to ponoć chcą zrobić.
Jak masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz foty/screeny to śmiało :)
vegat - Appka też jest w miarę spoko, nie drenuje baterii a mam ją włączoną cały czas...

źródło: comment_wCUslWNz0ZoDPFsXDehxOq7qVDuxycVS.jpg

Pobierz
@Jokeq: przyjrzałem się ofercie, ja mam IWOWN I5 Plus i to jest chyba oryginał - na Twojej aukcji nazwa IWOWN się nie pojawia, stąd można przypuszczać, że to jakiś klon.