Wpis z mikrobloga

Dumny posiadacz kolekcji prawie 200 numerów Kaczora Donalda z lat 1995-2002 :D Aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę jak kochałem to czytać jako mały dzieciak i co środę prosiłem mamę o drobne na nowego "Kaczora";) I te wszystkie pomysłowe gadżety, to było wtedy coś:)) #kaczordonald #komiks #nostalgia #dziecinstwo
Piobuko7 - Dumny posiadacz kolekcji prawie 200 numerów Kaczora Donalda z lat 1995-200...

źródło: comment_840cVwGGduP6aiMYYHZFdRuQg1jXOIPD.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piobuko7: Pamiętam, że w "Kaczorach" z tamtych lat był dołączane jakieś papierowe dodatki w stylu szybkich gier planszowych. Później zaczęli dodawać plastikowe badziewia, które szybko się psuły i gazety był prze to coraz droższe.
  • Odpowiedz
@Michallokun: były nie tylko gry, także bardzo nietypowe rzeczy typu lepka łapka, zestawy detektywa, mikroskop, wielofunkcyjny "kompas", zestawy do sztuczek albo żartów i inne bardzo pomysłowe albo bajeranckie rzeczy którymi można było szpanować pod trzepakiem na osiedlu lub w szkole:)))
  • Odpowiedz
@Piobuko7: to i moje dzieciństwo.. Ten zapach świeżego numeru.. :3 czytałem stare numery po setki razy, i zawsze bawily tak samo dobrze! W ogóle, kaczordonald.pl było pierwsza strona internetowa jaka odwiedziłem - sprawdzając, czy świeżo podłączony internet działa :D
  • Odpowiedz
@TMMT: tak, ja jak czytam stare numery po latach to przypominam sobie dzieciństwo na nowo, znajome komiksy i teksty, bardzo przyjemne uczucie. Teraz czuje się jakbym miał przed sobą pudełko z czekoladkami i po kolei próbował ^^
  • Odpowiedz
@Piobuko7: masz może ten numer z grą papierową, gdzie grało się piratami, pływalo po heksach i zbieralo skarby, chyba? od 10 lat chodzi za mną ta gra chyba i nie mogę jej nigdzie znaleźć... :(
  • Odpowiedz
@Piobuko7: Hej Mireczku, przepraszam ze tak po tygodniu, ale taki flashback mnie zlapal, że mi spokoju nie daje. Kilka dobrych lat remu straciłem swoją kolekcję KD, a niedawno przypomniała mi się świetna gra karciana z KD o nazwie "kosmiczne misje" z zeszytu nr 26 z 1998. Masz może ten numer? Moze te te karty gdzieś Ci się uchowały? tak bardzo chciałbym zagrać w tą świetną grę po latach....( ͡°
  • Odpowiedz