Wpis z mikrobloga

@Xava: No bym takiego czegoś nie kupił, jakoś większość użytkowników woli kupić fatsharki :) więc coś musi być na rzeczy, jeżeli te byłby lepsze nikt by nie kupował fatsharków za tyle kasy. Obecnie czekam na LCD 5802. Dron 350 w komplecie, tylko czekam na pierdoły do fpv. Wcześniej oczywiście latałem zwykłym quado kopterem zobaczyć czy mi się spodoba. A do wiosny zbuduję sobie 250.
  • Odpowiedz
@rafal5000: No i pokazałeś właśnie kompletny brak własnej wiedzy. "Bo inni nie kupują", nawet nie wiesz jaką popularność mają goggle od quanum. Fatsharki to małe rozmiary i marketing, nic więcej a sama jakość obrazu w dużych gogglach jest wyższa. Goggle z ekranem HD na które czekam są tak "mało popularne" że ciągle status out of stock albo Coming soon..

Na twoim ukochanym rc-fpv też sporo osób używa quanum v2, zresztą jako
  • Odpowiedz
I nie żebym coś miał przeciwko fatsharkom, ale gadanie że na goggle trzeba wydać minimum 1000 czy 1500zł jest strasznie denerwujące. Wszystko ma swoje wady i zalety, ale prawda i tak jest taka że sporo im się płaci za samą markę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xava: zostaw go. Czytać ze zrozumieniem nie potrafi.. Ja tez quanumy planuje. 250 miała być po nowym roku, ale zniżka za dobra, żeby czekac. Za 177$ mam ścigacza do latania. Daj Boze tylko bez Vatu..
  • Odpowiedz
  • 0
@AlphaOmega: w tym droższym zestawie jest lepsza, ale do skonfigurowania trudniejsza aparatura. No i torba.. Za to w tańszym w cenie torby masz cześć osprzętu do fpv. Moim zdaniem większa wartość ma ten mój zestaw
  • Odpowiedz