Wpis z mikrobloga

póki co mam " Ready To Process " więc jak nie usuną z orderów to znak że mam :D a po burdello patrząc (2 maile) okaże się że 3 i 4 będzie jednak z informacją all good. myśl pozytywnie haha

A poważnie mówiąc kitajce powinny zrobić szybki research odrzucić multi, brać konta np z historią 1 rok, lub min 3 zamówienia z przed kuponu, biorąc na klatę i wysyłając reszcie (ostanie się
@TompsonzPolski: rozczaruję Cię, ale ja próbując zapłacić za jednego drona (stworzyli mi do tego celu łącznie 5 różnych zamówień), też myślałem, że skoro pierwotne jest cały czas Ready to Process to nie będę ruszał, bo może wyślą drugiego, ale jak tylko udało mi się zapłacić w innym zamówieniu, to resztę zamówień....po prostu skasowali. Nawet ich nie mam w historii.
@TompsonzPolski: Warto wyrażać swoje opinie o takim manewrze BG na wszystkich jego forach i grupach VK i FB i pozostałych miejscach.
Np. w postaci jakiej zapodał tu nasz mireczek :)
Cytuję.
"Hello,
Can anyone explain me what was wrong with this coupon? I have earned my points fully legit by playing socks game for almost a month. then I have exchanged some of my point for your coupon. Many people i