Wpis z mikrobloga

Drugi raz w ciągu kilku dni pojawiła mi się niebieska linia na ekranie (pic related). Za pierwszym razem pojawiła się wieczorem, wiec wyłączyłem komputer, włączyłem go dopiero jakieś 20 godzin później i juz jej nie było, wiec coś się najpewniej przegrzewa. Teraz pytanie, co się przegrzewa - karta graficzna czy monitor?

#komputery #informatyka #pytaniedoeksperta #pcmasterrace
cdwdj - Drugi raz w ciągu kilku dni pojawiła mi się niebieska linia na ekranie (pic r...

źródło: comment_XyOiRELBCKJUkou7go2CxDcY5lGBRjd6.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@cdwdj: jak miałem takie coś to poluzowałem ramke i jest już ponad rok bez tej kreski. ramka była na zatrzaski więc starą kartą od startera sim bez uszkodzeń się odczepiły. mniej więcej na wysokości występowania kreski. bankowo coś z monitorem.
  • Odpowiedz
@cdwdj: czyli takie objawy masz jak za dlugo piskele wyswietlaja to samo, czyli jak dla mnie ekran sie "wypala" - kurfa jest srodek nocy, a własnie mi przyjechał chop z buda dla psa i jeszcze #!$%@?ł robote wiec przerabia, to też nie jestem w stanie inaczej tego wytłumaczyc, skad tez bierze sie mój wniosek formalny, bo mi sie spać chce, a wqurwiaja mnie juz te świeta - idź z tym do
  • Odpowiedz