Wpis z mikrobloga

Miraski, robię testowe #rozdajo (jak się sprawdzi to będzie więcej i z lepszymi nagrodami).

Do wygrania jest banknot o nominale 50 zł (taki jak na zdjęciu). Żeby nie było zbyt pięknie to to rozdajo połączone jest z #pomagajzwykopem czyli, żeby wziąć udział nie trzeba plusować komentarza a wystarczy wejść na tę stronę https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/745 i wpłacić na fundację minimum 1 zł (1 zł = 1 los) wpisując swój nick z wykopu. Czyli im więcej wpłacicie tym macie większe szanse.

Zielonki jak najbardziej biorą udział w losowaniu ;)

Aha, żeby nie było tak pięknie to wpłacając pieniądze nie tylko wspieracie fundację, ale dodatkowo zmuszacie mnie do przebiegnięcia półmaratonu co będzie dla mnie nie lada wyczynem.

Losowanie odbędzie się w poniedziałek o 23:00.
hejtrick - Miraski, robię testowe #rozdajo (jak się sprawdzi to będzie więcej i z lep...

źródło: comment_8GBvS39o5bkE6OOuX5uou6aBaP4wWqUu.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@hejtrick: Z tymże że nie dość że Maraton wyróżniał się w tym niechlubnym gronie to jeszcze mam do niego osobisty uraz - moje spóźnienie miało pewne konsekwencje. Wkurzające zwłaszcza, że można by bez problemu zorganizować biegi daleko od centrum i wszyscy byliby szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: ooo, to może być ciekawa historia. Tylko nie mów, że spóźniłeś się na rozmowę o pracę ;) Zgadzam się, nawet daleko od centrum było by zdecydowanie lepiej. Ostatnio biegałem w kameralnym biegu po Białołęce (dookoła więzienia) i było na prawdę super, a nikomu nie przeszkadzaliśmy.
  • Odpowiedz
@hejtrick: Nie było losowania, bo nikt nie wziął udziału w losowaniu. Stan konta dzięki wykopowi się nie zmienił. A to na prawdę dziwne. Bo wystarczyło wczoraj wpłacić 1 zł i wygrało by się 50 :)
  • Odpowiedz