Wpis z mikrobloga

Aż przesłuchałem cały wywiad z Jarosławem i proszę, powiedzcie, że ci wszyscy ludzie serio uważają siebie za "gorszy sort" i przyznają do tego, co on nazwał zdradą narodową? :D Chyba nikt go nie wysłuchał porządnie, a już memy i koszulki, co te Polaki to ja nawet nie... :D

To sie powtarza [..] Ten nawyk donoszenia na Polske za granicę... W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. [...] To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków i ten najgorszy sort jest teraz niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony


#polityka #najgorszysort #4konserwy #bekazlewactwa
  • 6
  • Odpowiedz
@uirapuru: Oni słyszą tylko to co sami chcą usłyszeć. Kaczor ich fajnie dzisiaj podsumował: "Jest taki rodzaj ludzi, którzy jeśli im się powie w telewizji, w środku lata, że jest mroźna zima to włożą kożuch, wyjdą na dwór i jeszcze będą mówili, że jest im zimno"

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mich2406: on też powiedział, że czarne jest czarne, czy coś ;) nie jestem wcale prokłamczyński, wierze tylko że pis jest faktycznie bardziej propolski niż PO było proeuropejskie, ale miejmy jakiś umiar w tym szaleństwie i zanim sie zacznie jakaś beka, to niech chociaż będzie oparta o prawdziwe słowa, a nie co sobie kto wymyślił :D w kontekscie jego wypowiedzi, to teraz wszyscy gadający "je'suis najgorszy sort" przyznają się do zdrady
  • Odpowiedz