Wpis z mikrobloga

#sluchawki #audioboners #muzyka

Audiomirki, jakie pchełki donakałowe grające ciepło, z mocnym basem? Może nawet przesadzonym, bo lubie.

Kupiłem ostatnio A-Jays Four i grały super ale górne partie były strasznie wyciągnięte i masakrycznie syczały/świszczały mi po uszach aż bolało. Oddałem. (choć przyznaje że izolacje instrumentów mają super, po prostu ja nie mogę ich słuchać bo się męczę a nie o to chodzi).

Kiedyś używalem Sennheiser CX200 Street II, i już ich brzmienie było mniej męczące, choć mniej dokładne. Teraz mam większy budżet i chciałem coś z #!$%@?ęciem kupić.

Fajnie gdyby miały mikrofon.. ale nie must have ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@3jak: cześć. Jestem tutaj chyba największym basshead'em pod tagiem #audioboners ( ͡° ͜ʖ ͡°) słuchawki to jedno a wzmocnienie dźwięku to drugie. Ale o słuchawkach... Przez moje ręce przewinęło się masę sluchawek (w tym te co ty miałeś. Dziewczyna ma ajays five na daną chwilę ) jak bassowo słuchawki to Ie8 albo ie80. Mogę ci pomoc załatwić je w fajnej cenie jak chcesz. Na zdjęciu pojedynek mojego
NaxZST - @3jak: cześć. Jestem tutaj chyba największym basshead'em pod tagiem #audiobo...

źródło: comment_eDdkAER7E0EfOhts1IKC2i8jCzLxXat3.jpg

Pobierz