Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Tegoroczna Liga Mistrzów w wykonaniu United to jest jakaś porażka. Ja myślę że ten #!$%@? głupi skład, ta #!$%@? banda imbecyli, która wybiegła dziś na boisko z Wolfsburgiem to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie kibicowskie, jak moje, gdzie postawiłem moje pieniądze, moje życie prywatne, wolny czas, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 3 czy 4 strzały, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Bournemouth w następnej kolejce! Arsenal was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Bournemouth, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim klubie, w tym klubie w którym w szatni #!$%@? nikt nie był w stanie powiedzieć, że styl gry United zbezczeszczono, że ta drużyna ma 118 bezsensownych podań w trakcie gry, że te #!$%@?! powtarzam trenerskie #!$%@?! Trenerskie #!$%@? zmieniały bezpodstawnie piłkarzom pozycje i że to nie jest czymś wartym tego, by ten klub odbudować z nowym trenerem.
Będzie was cała liga ruchała w dupę, będzie was liga #!$%@? dymała tak, jak was w Lidze Mistrzów nie dymano. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? van Gaal śmieć, zniszczy was. Rooneye, Depaye, Fellainie, nieudane zmiany będą wam #!$%@? odbierały smak zwycięstw, wy #!$%@? idioci. Holenderscy, trenerscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo ja mogę wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już koszulka Bayernu kupiona i będę się z was #!$%@? czerwone frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? van Gaalskie wybrali. Nie na Wilsona, nie na Martiala w ataku, tylko na jakieś #!$%@? Rooneyów, drewniaków w dupę #!$%@? #!$%@?, na Depayów #!$%@?ńców stawiali. To właśnie jest ta #!$%@? van Gaal. Przez taką #!$%@?ę van Gaala, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym zespole nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was punkty zarabiać, bo jesteście bandą czerwonych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście się starali, którzyście wspomagali zespół, dziękuję. Bo to garstka zawodników, garstka zawodników, dzisiaj to jest 3 graczy, może 4. Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? United nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? 3-5-2 to jest wasz majestat, wasza godność! Rooney w ataku, Martial na skrzydle - to ty #!$%@? van Gaal, #!$%@? z tobą. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? wystawiali Depaya niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-trenerami jesteście. Dobranoc. #!$%@?, szkoda było setek złotych na akcesoria klubowe, szkoła było #!$%@? spędzać godziny przed TV. Głupi van Gaal, głupie Rooneye #!$%@?, was do Championship tylko zaprowadzić #!$%@?, dać wam Preston North End jako przeciwników. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy
#mecz #stonoga #pasta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemek-brulinski: Yep. 4 lata zmarnowane, które nic nie zwróci - nic nie zrobisz. Oby teraz coś się dało zrobić bo poprzedni trener zlewał KAŻDY puchar, LE, LM, C1C, derby(ale to nie puchar lecz ważna część historii klubu, kto wie ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i oczywiście puchar angielski. Top 4 to było miejsce idealne - nie straciłby pracy ale jak gówno się umie to i
  • Odpowiedz