Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję kupić bieliznę termoaktywną z przeznaczeniem na narty i zimowe wycieczki górskie

możecie coś polecić? ew. jak ktoś posiada podzielić się odczuciami oraz na co zwracać uwagę przy wyborze, może jakieś konkretne firmy, skład tkanin itp

budżet to max 250zł na komplet góra + dół

#gory #zima #narty #kiciochpyta
  • 15
@faramka:
Ale ciężko się dziwić - to jest branża, w której raczej slogan "Dobre bo polskie" się mógłby nie przyjąć przy tych wszystkich zagranicznych i markowych Salomonach, Wolfskinach i innych. Ważne, że nie tylko polska firma, ale że dodatkowo bielizna robiona w Polsce (nie tak, jak polski Wittchen :P) a do tego dobrej jakości w normalnej cenie :)
Ale ciężko się dziwić - to jest branża, w której raczej slogan "Dobre bo polskie" się mógłby nie przyjąć przy tych wszystkich zagranicznych i markowych Salomonach, Wolfskinach i innych


@Ragnarokk: jakbym nie wiedziała o istnieniu firmy Małachowski, to pewnie przyznałabym Ci rację :)
Małachowski


@faramka:
Przyznam, że nie słyszałem o takiej firmie, dopiero teraz przeglądam stronę - to jednak nieco inny rodzaj klienta. To, co oferuje Brubeck jest przydatne bardziej dla biegaczy czy ultrasów, zaś Małachowski to już konkretnie dla turystów wysokogórskich. Ale fajnie wiedzieć, że jest też inna dobra polska firma :)
przepraszam drogie Panie :) Wam też dziękuje

z tym dobre bo polskie to różnie bywa, ze swojej strony mogę polecić Milo, Małachowskiego Różowy ma śpiwór i sobie chwali, osobiście z polskich średnio zadowolony jestem z butów Campusa, ale ta marka już nie istnieje także nie kopmy leżącego ( ͡° ͜ʖ ͡°)