Wpis z mikrobloga

ktory z mirasów robi w ten sposób?
jesteś u kosmetyczki robisz manicure ( tak faceci tez chodza na manicure )
przychodzi do zapłaty, kosmetyczka woła 40 zloty :p
gosciu wyciaga plik stowek i na końcu 40 zeta :p
życiowy #przegryw moim zdaniem :p chyba chciał pokazać mi że mogłam jednak iść z nim na kawe :p
  • 22
Only for minors.


@paula9309: Ja często nosze po kilka setek (około 400-500 PLN "na zaś) i zawsze banknoty układam w kolejności od najmniejszego do największego nominału, a później składam na pół i wsuwam do portfela. Jak przychodzi do płacenia, to wyciąganie zaczynam od tych najmniejszych ze środka.

Nigdy nie wyjmuje niepotrzebnie całości "na wierzch".



Jak często trzeba te manikir robić?
@JPNZ: tak bo skorki maja tendencje do zarastania i nie wyglada to estetycznie, wiadomo jak ktos ma wysoką posadę czy tez chce dbac o wyglad to chodzi do kosmetyczki regualrnie, a niektórzy mają to w dupie ;p
@frikuu: kiedyś chodziłem czasami na manicure jak pracowałem jako wdrożeniowiec w kadrach, bo kobiety zwracają uwagę na zadbane dłonie. Zrobić samemu dobrze manicure jest problem, bo zazwyczaj jest problem z drugą ręką (zrobienie prawej lewą) i nie zawsze ma się na to czas, a kosmetyczka sobie zarobi. Teraz mam więcej czasu i mniej kasy więc robię to sam, ale wychodzi to znacznie gorzej.

Jak odepną Cię od łańcucha i wyjdziesz z
@tomaszk-poz: wiesz, do tej pory nie słyszałem nic złego o moich paznokciach od jakiejkolwiek kobiety, w tym mojej obecnej :) Paznokcie obcinam, bawię się pilnikiem i tyle - wydaje mi się, że mam dość zadbane paznokietki, ale wybacz - malować ich nie będę ( ͡º ͜ʖ͡º) A facet to ma być facet - ma być zadbany, a nie robić z siebie ciotę. Tyle w temacie.