Wpis z mikrobloga

siemanko, wykopowicze!!
Rozkminiam nad jakimś Smart zegarkiem na święta do 300-450 złociszy w grę wchodzą nowe jak i używane zegarki. Aktualnie w moim rankingu Znalazły się Motorola Moto360 1gen i (o dziwo) Apple iPod Nano 6gen + Pasek Lunatik.
Liczę na waszą pomoc oraz opinie o sikorach mordy!!
#pytanie #zegarki #elektronika #apple #motorola #smartwatch
  • 12
  • Odpowiedz
@jakubass: ipod nano nie jest zegarkiem ani smart zegarkiem, nie ma zadnej lacznosci poza starym kablem na cala scianke urzadzenia, pokazuje godzine, puszcza muzyke, mozna grac przez kabel zdjecia i na tym koniec jego mozliwosci - do sciagania na sprawdzinach idealny ale juz go nie produkuja wiec ciezko bedzie dostac (kolezanka kupila "uzywke" to dzialal 2 dni)
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczywowewiadrze
Mogę pomarzyć o Apple Watch'u ;)
Jeszcze jedno pytanko ws. iPoda, czy użytkowanie go jako zegarek jest rozsądne? Bo mam okazję kupić go od znajomego w stanie idealnym za nie duże pieniądze, głównie chodzi mi o zegarek i możliwość słuchania muzyki gdyż nie zawsze mam przy sobie telefon. Co o tym sądzisz brać czy nie? ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Feliq: nie bardzo interesują mnie opaski
@nod37: Zastanawiam się nad Moto360 lecz kiepsko jest z baterią w tym urządzeniu, aktualnie ustawiłem się na oględziny iPoda nano 6g zobaczymy jak to wygląda w praktyce
  • Odpowiedz
  • 0
@jakubass: no kiepsko ale nic lepszego w tej cenie nie ma a noszenie ipoda chyba nie ma sensu. Moto ma mi połączyć mibanda z zegarkiem żebym dwóch nie musiał nosić :)
  • Odpowiedz