Wpis z mikrobloga

Mireczki czy ktoś z Was korzysta z #tidal ? Używam od jakiegoś czasu #spotify i jest ogólnie zadowolony. Póki co wersja free #cebula ;) ale myślę nad przejściem na Premiem, bo denerwują mnie reklamy. Stąd pytanie do Was, ponieważ dowiedziałem się niedawno że będąc w Play abonament mogę mieć Tidala na 2 lata za darmo, myślę czy aby jednak nie przejść na tego Tidala. Który z odtwarzaczy uważacie za lepszy i dlaczego?

#pytanie #muzyka #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
@bartzov: @piotreek88: @jzs44: Tidal + windowsphone = nie bangla
Ale na andku, czy ios, czy na komputerze z windowsem, wszystko pięknie śmiga.
Dla mnie wydaje się, że baza polskiej muzyki jest duża.
Wybór gotowych playlist wydaje mi się większy na deezer/spotify, ale w tidal masz dużo nowości i kreatywnych playlist.
Ogólnie polecam chociaż spróbować.
  • Odpowiedz
@piotreek88: Jeśli masz na myśli ogólnie apkę-pilot (nie dedykowany Tidalowi, a ogólnie pilot do komputera, czy do multimediów), to bez problemu mi śmiga. Jak chodzi o coś innego, to możesz zarzucić nazwę programu, czy jakiś obrazek?
  • Odpowiedz
@kroxintu: Może inaczej:

Mam spotify zainstalowane na laptopie z windowsem, smartfonie z androidem i tablecie z androidem. Laptop leży na półce i ma odpalone spotify, które leci przez system stereo, na apce spotify w smartfonie/tablecie mogę wybierać co ma aktualnie być odtwarzane przez komputer. Dokładnie to się spotify connect nazywa.
  • Odpowiedz
@kroxintu: tak, mam wgląd, po prostu mam aplikację spotify na danym urządzeniu, na tej aplikacji robię wszystko, co chcę, wybieram muzykę, zapisuję playlisty itd, oraz wybieram z którego urządzenia ma lecieć dźwięk
  • Odpowiedz