Wpis z mikrobloga

Nikomu nieznany Bartosz Józwiak, który wygryzł Janusza Korwin-Mikke z UPR-u i przejął po nim stanowisko prezesa UPR, którym jest do dziś, został niedawno posłem na sejm startując z listy Kukiz'15 i uzyskując 8747 głosów. Natomiast Janusz Korwin-Mikke, który od 30 lat działa aktywnie, jeździ po Polsce, występuje na wykładach (podczas kampanii nawet 4 wykłady dziennie!) i ma znacznie większe poparcie niż obecny prezes UPR-u, nie dostał się do sejmu, choć uzyskał 56 996 głosów. Czy to jest sprawiedliwe? I czy uczciwe jest to, że posłem został człowiek, który nie osiągnął nic poza tym, że przejął UPR stworzony przez Korwina, z którego to Józwiak wielokrotnie kpił i krytykował, nie jest znany z organizowania tak wielu wieców wyborczych i wykładów jak Korwin, jak również zamieszany jest w aferę wyprowadzania pieniędzy partyjnych z konta UPR na organizację swojego wesela? Czy to jest sprawiedliwość i czy tego chcieliśmy jako wolnościowcy, którzy szerzą idee konserwatywno-liberalne, których krzewicielem była Unia Polityki Realnej utworzona w 1989 roku? Na co możemy liczyć w 4-letniej kadencji sprawowanej przez pana Bartosza Józwiaka?
https://www.youtube.com/watch?v=ILAOZOKrQow
#korwin #jozwiak #upr #4konerwy #polityka #independentvideopress #andrzejpochylski #pochylski #partiakorwin #kukiz
A.....o - Nikomu nieznany Bartosz Józwiak, który wygryzł Janusza Korwin-Mikke z UPR-u...
  • 30
  • Odpowiedz
@Bsx88: wpisz na youtube korwin jow i zobaczysz, że popierał jowy. To w kampanii wyborczej odcięli się od referendum, bo uznali że w ten sposób utrą nosa Kukizowi i odbiorą jego wyborców. Ktoś, kto to wymyślił, był debilem.
  • Odpowiedz
@Axelio: Tak, korwin to populista, robi to co mu się najbardziej politycznie opłaca, a że jest starcem z demencją i nawet nie ogarnia co mu się najbardziej opłaca, to już inna para kaloszy, ciężko oczekiwać rozsądku od człowieka który wierzy że niewidzialna ręka rynku jest receptą na wszystko.
  • Odpowiedz
@Gametleman: Jeszcze 5-10 lat i korwin umrze, więc na co mu ta promocja? on i tak już mając swoje lata osiągnął co chciał. To, że jeszcze nie został posłem, premierem czy prezydentem to tylko i wyłącznie wina ludzi, którzy są debilami i pozwalają dalej się ruchać przez rządy warszawskie
  • Odpowiedz
@Axelio: Są ludzie, którzy kochają sławę np. Doda. Tak samo Korwin to kocha. W sejmie były asy pokroju Leppera, Palikota, Grodzkiej - czy teraz Liroya. Coś o tym świadczy albo ludzie są głupi albo Korwin jest zbyt głupi żeby inteligentnie rozegrać kampanię i wejść. Dla mnie sprawa jest jasna - nie chce wygrać o czym mówił wielokrotnie jego bliski współpracownik Olaf Wojak.
  • Odpowiedz
@Axelio: Ja #!$%@?, typowy kuc z ciebie. Chiński rząd właśnie ogłosił wprowadzanie trzynastego planu pięcioletniego, jak wiadomo plany wieloletnie to zjawisko typowe dla kapitalizmu, w Chinach jest obecnie około 100 TYSIĘCY państwowych firm, zarządzanych przez urzędników, władze lokalne i członków partii komunistycznej, państwowy sektor wytwarza około 50% chińskiego PKB, ale przyjdzie kuc i powie że w Chinach jest kapitalizm.

Oczywiście heritage foundation, też się myli plasując Chiny na 139.
  • Odpowiedz
@Gametleman: Wiem co mówił Wojak bo wiele razy z nim rozmawiałem. Twierdzi nawet, że wokół JKM-a kręca się agenci, którzy celowo nie dopuszczą aby on wygrał, bo tak ma być i już.
@Bsx88: W dupie mam co korwin mówił o Chinach i w dupie mam te twoje 100 tysięcy państwowych firm. Ja oceniam jak działa tam gospodarka, która rozwija się dzięki temu, że są niskie podatki i niewiele
  • Odpowiedz