Wpis z mikrobloga

@Cripex:
Jest sporo miniquestów ukrytych pod pytajnikami. Najczęściej takie, że ktoś zostawia list, że gdzieś kilkaset metrów dalej jest jakaś skrzynka albo klucz do niej, ale zawsze coś :) Chyba na eurogamerze była dobra solucja
  • Odpowiedz
@Gh0st: To jest w gra w której narobiłem ogromną liczbę questów pobocznych. W sumie to nigdy aż tylu nie zrobiłem w żadnej innej grze :P

Zostały mi poszukiwania rynsztunków i nieliczne questy poboczne. No i Gwint, którego ni #!$%@? rozgryźć nie mogę :/

Z pełną przyjemnością płacę te 40 PLN za dodatek.
  • Odpowiedz
@plnk: @Gh0st: Powiem wam, że sporo w życiu piratów naściągałem, ale w przypadku tej gry nie żałuję żadnej wpłaconej do portfela CD PROJEKT RED złotówki ;-)

Jakby mi powiedzieli, że Wiedźmin 4 na horyzoncie to już bym kasę odkładał i szykował do zakupu w dniu premiery.
  • Odpowiedz
@plnk: Cała muzyka jest genialna w każdym calu, ale mi bez przerwy grają motywy z Gwinta. Absolutne mistrzostwo 20/10 to jest theme z Ard Skellige.
@Cripex: Nie musisz, ale kurde. Masz najsmutniejsze :< Tak nie musiało się skończyć. Mogłeś dać mu szczęśliwe życie

  • Odpowiedz
@Cripex: Wszystko rozbija się o te 5 decyzji. Musisz przynajmniej 3 mieć pozytywne.
Ja od początku totalnie zlewałem cesarza. Nie będzie mi gnój mówił co mam robić ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  • Odpowiedz
Nie będzie mi gnój mówił co mam robić ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@XsomX: prawidłowo. Zamiast do niego pędzić, to poszedłem #!$%@?ć elfa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz