Wpis z mikrobloga

@nihon: A potrzebujesz tego 4k? Masz gdzie to pokazać? Pomijam jutuby i inne, bo tam i tak jakość ssie a uploadowanie tego potrwa wieki.
  • Odpowiedz
@Dar_Q: stwierdziłem, że OnePlus Two nie ma niczego takiego, żeby warto było dopłacać i lepiej chyba wziąć OnePlus One. Przesiadka z Galaxy S3 to i tak będzie coś ;) a ten Xiaomi patrząc na cenę to będzie pewnie jakaś tandeta.
  • Odpowiedz
@nihon: Jak nie jesteś przyspawany do Androida to może coś z windowsphone? Ja mam i zajebiście sobie chwalę. System po dwóch latach działa jak w pierwszym dniu - zero lagów. No i Lumie mają świetne aparaty, bo to chyba ważne dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@Dar_Q: @LQQK: w sumie przekonuję się do tej serii Xiaomi, tylko nie wiem czy czekać na Note 3, czy kupić dwójkę. Z tego co widzę cena trójki będzie taka sama, tylko kiedy to będzie na naszym rynku...
nihon - @Dar_Q: @LQQK: w sumie przekonuję się do tej serii Xiaomi, tylko nie wiem czy...
  • Odpowiedz
@Dar_Q: Brak jakiejkolwiek możliwości modyfikacji UI. Wybór pomiędzy białym i czarnym tłem jak w jakimś terminalu.
Mniejsza ilość aplikacji. Tragiczne przechodzenie między aplikacjami.
  • Odpowiedz
@Dar_Q: wolę jednak Androida przez to, że mogę w nim grzebać ile chcę i mam pewność, że jak jest na coś jakaś apka, to jest i na Androida. Doceniam WP za prostotę i sprawne działanie (wzorowane na iOS), ale zostanę przy Androidzie.
  • Odpowiedz
@nihon: Mam telefon Letv x600 na tym samym procku co te redmi note 2 i 3. Wszystko chodzi płynnie i naprawdę jestem zadowolony. Android lolipop i wyżej to nie to samo co stary kitkat i jest o wiele bardziej przyjazny użytkownikowi.
  • Odpowiedz
@LQQK: Windows Phone cały czas się zmienia i dochodzą kolejne funkcje. Modyfikacji UI rzeczywiście nie ma oprócz jakichś podstawowych rzeczy. Tła można zmieniać dowolnie, używać zdjęć. Aplikacji jest całkiem sporo, ale faktycznie mniej niż na iOS czy Andka. Przechodzenie między aplikacjami jest bardzo OK (zapewne pamiętasz jakąś starszą wersję).
Tak w tamach ciekawostki to tu masz taki szybki, minutowy look (nawet widać po menu, że z Polski)
https://www.youtube.com/watch?v=r-beHzw3JMY

Generalnie wszystko rozbija się o to, co kto potrzebuje. Dla mnie na przykład najważniejsza jest szybkość i stabilność i Windows Phone mi to daje bo tak jak napisałem - telefon cały czas działa jak po wyjęciu z
  • Odpowiedz
@Dar_Q: @LQQK: ostatecznie napalony jestem na tego Redmi Note 3, o ile dorwę go za 8 stów, nie więcej. Widziałem przedsprzedaż za 200$. Tylko teraz kiedy premiera... i kiedy zaczną wysyłać.

Redmi Note 2 ma tandetny plastik, trójka jest lepiej wykonana i ma więcej bajerów.

Myślałem nad tym Letvem, podoba mi się ta perfidna zrzyna z iPhone'a i USB-C, ale jednak software'owo lepszym wyborem jest Xiaomi, częste aktualizacje,
  • Odpowiedz