Wpis z mikrobloga

Razem z @mutencath myjemy okna. Jako różowy pasek i tym samym głównodowodząca rzekłam:
- Weź sobie żółta szmatkę, taką jak ta moja. Jest w łazience.
Poszedł. Szuka, szuka, mówi że jakaś pielucha, przyniósł inna żółtą i gdy wkroczyłam do akcji, odnalazłam ścierkę o którą mi chodziło, zaczął się mały konflikt.
- Ale ta szmatka jest zielona!
- Gdzie jest zielona, tyś widział zieloną szmatkę.
Zatem spór trwa i postanowiliśmy rozstrzygnąć go z Waszą pomocą, Mirki i Mirabelki. Głosowanie w komentarzu. Zdjęcie załączam.
Niech wygra najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zatem pytanie brzmi:
Czy szmatka oznaczona jedynką jest zielona czy żółta?
pomidorowka - Razem z @mutencath myjemy okna. Jako różowy pasek i tym samym głównodow...

źródło: comment_q63AXtp74nK0rYOEXoaA7s7Zs0UGXFlM.jpg

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pomidorowka: to jest zielona szmatka z mikrofibry produkcji firmy, gdzie pracowalem piec lat jako przedstawiciel. Jesli to jest dla Ciebie zolty, to stuknij sie w glowe. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@pomidorowka: skoro wstawiasz zdjęcie na mirko z pytaniem o kolor to zakładamy, że ten kolor który widzisz na zdjęciu jest taki sam jaki widzisz w rzeczywistości i wychodzi na to, że masz daltonizm (odmian daltonizmu trochę jest). Jeśli tak nie jest i jeśli sama widzisz, że kolory na zdjęciu wyszły inne to Twój cały wątek nie ma żadnego sensu i robisz sobie żarty (nie wiem z kogo). Najpierw zadbaj o
  • Odpowiedz
@Greensy jestes jedyna osoba w naszym trójkąciku, która robi gownoburze o byle co i wykazuje irytację z powodu napięcia seksualnego. Proszę wyjsć z internetu.
A do wszystkich, no ja jebiut, jak niebieski nie rozpozna różnicy miedzy różowym a łososiowym to k, ale jak różowa sie pomyli to daltonizm i ciąża.
  • Odpowiedz