Wpis z mikrobloga

@Ligniperdus: W jaki sposób wrzucasz na telefon. Jedynym 100 % sposobem jest wrzucenie z komputera bezpośrednio do telefonu ( tylko i wyłącznie telefonu ) do folderu ringtones. Jeszcze lepiej przez pctową aplikację windows phone na 8 lub 8.1 . Przy wrzucaniu przez jakieś dziwne menagery bywają problemy.
  • Odpowiedz
rozwiązaniem jest ustawienie genre mp3 jako ringtone i wrzucenie do odpowiedniego katalogu (działą, sprawdziłem - ale pojawia się na liście pomiędzy innymi dzwonkami, wcześniej było pod "custom")

zmiana z tym genre nastąpiła kilka buildów temu, teraz wyszedł RTM i przestałem mieć nadzieję że to naprawią

@piachu co ty nie powiesz!
@leucomax: żaden sposób wrzcania nie powodował wyświetlenia piosenki na liście, pomogło dopiero ustawienie genre
@najman: naprawdę? rzeby wrzucić własną piosenkę
  • Odpowiedz
@piachu: nadal nie rozumiesz

kiedyś: wrzuć mp3 do katalogu ringtones - działa, nie zajebuje listy dzwonków wszystkimi mp3 jakie mam w telefonie
dzisiaj: to co tam miałeś już nie działa, bo nie ma ustawionego genre jako ringtone, myślisz że to bug bety ale kiedy wychodzi RTM szukasz na necie i po przegrzebaniu kilku wątków ludzi którzy tak jak ty nie wiedzą o co chodzi dowiadujesz się rozwiązania - genre
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: Tu są 2 takie zagadnienia:
1) Uważam, że tak nie powinno być, że potrzebna osobna aplikacja dla zmiany dzwonka.
2) A gdy już tak jest, to nie powinno ją *chować* pod tytułem *zrób dzwonek / rington maker*

Bo takie nazwy wskazują na stworzenie/wyrobienie dzwonka, a ja nie chciałem tworzyć, nie jestem żadnym muzykiem/kompozytorem. Mam już ten "dzwonek" i chcę go tylko ustawić. Dlaczego nie nazwać tę appkę w sposób bardziej
  • Odpowiedz