Wpis z mikrobloga

#jd #cebuladeals
Doszedł do mnie HUB USB 3.0 z JD, o ten:
http://en.jd.com/product/New-7-Port-USB-3-0-High-Speed-Hub-On-Off-Switch-EU-AC-Power-Adapter_670451.html

Z 7 portów działają 3 :/ Mimo, że lampka działa przy każdym porcie to w przypadku 4 portów nie da się ani transferować plików ani ładować urządzeń. Pozostałe 3 działają ale urządzenie, które bezpośrednio podłączone do kompa uzyskuje prędkość 116/116 MB/sec to już poprzez tego huba prędkość spada do 41/43 MB/sec...

Czy ktoś kupował tego huba? Czy działają Wam wszystkie porty czy tylko część?
  • 19
  • Odpowiedz
@fristajlor: pozwij ich. Powiedz, że #!$%@?łeś fejkowych kont, część z nich posprzedawałeś i kasę przepiłeś, a część wydałeś na niepotrzebne pierdoły i właśnie konkretnie cie #!$%@? tymi habami. Niech poznają siłę #!$%@? polaka! #heheszki
  • Odpowiedz
@NocnyMateusz: trochę kupowałem już badziewia z Chin i dotychczas byłem zadowolony.
@paypalowiec: dzięki za pocieszenie :) Szkoda tylko, że tyle miejsca zajmuje skoro i tak działają 3 z 7.

Chyba bardziej opłaca mi się podłączać urządzenia do kompa a zakup wrzucić do szafki/śmieci.
  • Odpowiedz
@fristajlor: ją kupiłem ten na 4 porty i działają wszystkie bez problemu, co prawda prędkości nie sprawdzalem, ale mam go głównie do ladowania. czekam na 7 portowy do aukeya wtedy porównam oba
  • Odpowiedz
Napisalem do nich poprosili mnie bym wyslal im film lub zdjecia prezentujace ze nie dziala... Troche bedzie z tym zabawy ale wstepnie przynajmnie wydaja sie byc skorzy do pomocy.
  • Odpowiedz
Właśnie się przygotowywałem do zrobienia zdjęć pokazujących na czym polega problem w celu wysłania reklamacji. Miałem już wszystko ustawione, podłączam urządzenia do kolejnych portów i okazuje się, że wszystkie 7 portów działa... za każdym razem :/ zarówno ładowanie jak i transfer.

Poza uwagą o prędkości tego urządzenia reszta jest z nim ok.
  • Odpowiedz