Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke

mija powoli kolejny dzień
i kolejny dzień przynosi dobre wieści
w moim organizmie pojawiło się już 2500 białych krwinek, co wg doktora jest absolutnie świetnym wynikiem
w przypadku całkowicie zdrowego człowieka ta ilość to zazwyczaj około 4000, także zbliżamy się do celu
ale trzeba to cały czas monitorować, żeby nie wyskoczyły za bardzo do przodu... wtedy trzeba będzie je zbijać..
poza tym pozostałe parametry również na bardzo dobrym poziomie - tu doktor mówi, że jest zdziwiony.. bo zregenerowałem się bardzo szybko po tej masakrze, którą urządziłem i przez którą lekarze wchodzili do mnie przez tydzień parami w asyście pielęgniarek nie wiedząc, czego mogą spodziewać się tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no cóż.. przynajmniej się nie nudzili ( )
jednak pomimo poprawy ogólnego stanu zaczynam odczuwać dyskomfort psychiczny
ta cała izolacja jest cholernie męcząca..
żona mówiła mi, że to będzie dla mnie ciężka przeprawa..
bo zawsze lubiłem być wśród ludzi, spędzać czas w towarzystwie..
a tu przyszło mi się zmierzyć z totalnym odosobnieniem
tak - spędziłem już wcześniej pół roku w szpitalu, ale to był zwyczajny oddział hematologii.. 4 osoby a sali, poza tym na oddziale ciągle przewijali się ci sami ludzie..
znaliśmy się, spędzaliśmy razem czas grając w karty, czy żartując.. no i były normalne odwiedziny...
tutaj nie ma tego...
na szczęście mamy XXI wiek, są telefony, jest internet, skype, wypok
w ciągu dnia zawsze znajdzie się chwila, żeby żona oderwała się na kilka minut od pracy i porozmawiała
wieczorami "widzę" się z Minionkiem, który co rusz pokazuje czego się nauczył
także jakoś to leci :)
za dwa tygodnie będę miał pobrany szpik w celu zbadania go na chimeryzm, czyli ocena ile pozostało mojego starego szpiku
wg doktorka przy takim tempie regeneracji, jaki prezentuję powinno to być 99% nowego szpiku, co będzie bardzo dobrym wynikiem
i po tym wyniku mam nadzieję, że wypuszczą mnie już do domu :)
  • 48
  • Odpowiedz
@januzi: możliwe, że od rakowych wpisów na mirko, ale skoro już dostałem to teraz mogę bezpiecznie przeglądać ( )
@InsaneMaiden: myślę, że około 16-17 dni.. przynajmniej mam taką nadzieję :)
@Eustachiusz: chyba tak, cieszy mnie fakt, że wszystko idzie w dobrym kierunku :)
  • Odpowiedz