Wpis z mikrobloga

@Miszorek: powiedz ze chcialbys utworzyc szkolne radio do puszczania muzy na przerwach (jesli macie glosniki w szkole).
Powoedz ze chcesz wprowadzic gazetke z ktorej kasa bedzie szla na cos zwiazanego ze szkola a w gazetce kupony na "nieprzygotowanie" + losowanie jakiegos szczesliwego numerka w sensie ze osoba z tym nimerkiem w dzienniku nie bedzie pytana danego dnia. U mnie tak bylo
  • Odpowiedz
@Miszorek: wszyscy tu śmieszkują, ale ja bym urobiła głosujących np. większą ilością ławeczek, żeby na przerwie można było gdzieś usiąść, doposażeniem siłki (w tym otworzeniem jej poza wfem, np wieczorami), wifi dla uczniów, dobrze zorganizowaną studniówką (u mnie się tym przewodniczący zajmował), jakieś imprezy okolicznościowe (pewnie w dzisiejszych czasach dyski odpadają, ale może jakiś obóz przetrwania/wyjazd na narty dało by ogarnąć).

ale ja stara jestem, może to wszystko już od
  • Odpowiedz
@siabadabada: muzyka puszczana na przerwach była mega #!$%@?ąca, to jeden z najgorszych pomysłów ever a zawsze się przewija. nie dość, że nie idzie pogadać ani spisać w spokoju zadania z pszyry, to jeszcze zwykle jakąś sieczkę puszczali
  • Odpowiedz