Wpis z mikrobloga

@okniarz: prawde mówiąc nic jeszcze nie robiłem z teorii. z tego co się orientuję to właśnie wkuć tabelkę i chociaż pare razy uobia przeczytać. ale poszukaj pytań na necie, na google masa tego podobno jest, ja dopiero wieczorem przysiądę. jutro o 9:00 na wks, prawda?
@okniarz: @uirapuru: Widzimy się jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś byłem z rana u Pana Piotra na dodatkowym treningu ze strzelby. Początek kiepski.. ale końcówka już zadowalająca. Ostatnią serię pięciu, zestrzeliłem trzy, a w dwóch wiem gdzie popełniłem błąd.
Będzie dobrze! ;)

Co do teorii, już wczoraj w jednym wpisie wypisałem:
- ustawa o broni i amunicji
- zasady bezpieczeństwa przy posługiwaniu się bronią sportową
-
@vicking: wlasnie wróciłem ze strzelania u Pana Piotra. Strzelba - nadal tego nie kumam, ale jak nie zastanawiam się, to trafiam. Ostatnie ~10 z 25 poszło chyba z rzędu. Pistolet troche pewniej, chyba zaliczyłbym każdą z prób, które wystrzelałem. Męczy to - 2 serie po 5, 2 po 10, jedna 20 strzałów - plecy i ręka czują, że się spinam ;) Siadam zaraz do teorii, oby to zaliczyć.

Dla zainteresowanych koszta
@uirapuru: U mnie na początku było to samo ze strzelbą. Na koniec jak już ułożyłem sobie w głowie proces, tj. załadować, przyłożyć do barka blisko szyji, policzek przykleić, zgrać oko, na przedpole, palec na spuście gotowy - krzyknąć, przykryć, strzelić - voila, trafiam (ʘʘ)
Tak jak pisałem wcześniej, jestem spokojniejszy o strzelbę, a karabin od początku spokojny byłem - jakoś to wchodziło wszystko, tylko pistolet z tej
@okniarz: niestety nie, poprawka 16 grudnia o 9:00. miałem zestaw 565 i #!$%@?łem pytanie o ilość naboi w pistolecie dowolnym (podałem 5 zamiast 1) i kiedy wolno wyciągnąć broń na strzelnicy (nie za zgodą a na polecenie)