Wpis z mikrobloga

@JesusOfSuburbia: dokładnie to co wyżej. Kiedy niby kościół katolicki cokolwiek Ci narzucił? Wleźli ci z łomem do domu na kolędę? Ok, religia w szkołach jest, a nie powinna być opłacana z budżetu. Ale #!$%@? kiłę syfilisem?
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia:

o #!$%@?, że co? A te miliony muzułmanów w całej Europie, które nie są terrorystami, co więcej potępiają zamach?


Zwykle zagranie pod publike. Tak samo potepiali ataki na WTC, bomby w Madrycie i Londynie. Jakos nic z tego nie wynika i dalej produkuja swoich zjebow. A poza tym https://pl.wikipedia.org/wiki/Takijja

na prawdę trzeba przypominać jakie Terlikowski #!$%@? głupoty?


Skoro oskarzasz go o taki radykalizm, to poprosze te demoniczne cytaty.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: Jesli mieliby z racji tego osiagnac korzysci i jednoczesnie pozostac bezkarnymi, dlaczego nie? Czesc z nich jest grzeczna i potulna, bo sa wciaz (dzieki Bogu) w mniejszosci. Dla muzulmanina jestes tylko katolickim/ateistycznym psem. To, ze milo sie do ciebie usmiecha i pitoli frazesy o tolerancji, nie znaczy, ze zawahalby sie choc na chwile przed wyrzadzeniem tobie krzywdy slyszac nawolywania swojego imama. Nie mam zludzen.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: Terlikowski to kretyn, to jasne. Sam nie chodzę do kościoła i mnie tam nie ciągnie. Ale porównajmy ten skrajny katolicyzm ze skrajnym islamem. Na czym polegałaby presja kościoła katolickiego na niewierzących? Włożą ci na siłę opłatek do ust? Bo chyba nie sądzisz, że urżną ci głowę, homoseksualistów zrzucą ze skały, a czarownice będą palone? Podkreślam, że dla mnie obie skrajności są ogromnym idiotyzmem, ale nie uważam, że są równomierne, bo
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Zakazy prowadzenia badań niezgodnych z filozofią kościoła. Karanie ludzi za homoseksualizm, in vitro, aborcję. Ulgi podatkowe dla osób uczęszczających do kościoła. Zakaz pracy w niedziele i święta. Zwiększenie wydatków na kościół. A to tylko na początek.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: Pokaz mi swoj dyplom arabistyki, stosunkow miedzynarodowych, religioznawstwa i moze jeszcze politologii to wycofam sie i uznam, ze nie mam kompetencji, by sie w temacie odzywac. Na ten moment to mozemy rozmawiac niestety jak rowny z rownym.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: wpisałem w google "ataki na kliniki aborcyjne" i natknąłem się na jakiegoś "wandala z siekierą". Nie wątpię, że jest tych ataków więcej, ale myślałem, że to jakieś zamachy bombowe z dziesiątkami ofiar - a przecież wtedy wyskoczyłyby mi na pierwszym miejscu. To jest ta twoja kiła? Naprawdę uważasz, że obie skrajności są TAK SAMO niebezpieczne? Chyba wolę jednak to niż wysadzanie w powietrze setek ludzi, bezkarne gwałcenie kobiet, które dla
  • Odpowiedz