Wpis z mikrobloga

Serdecznie podziękowania wszystkim 29 obecnym na imprezie. Trochę się obawiałem czy miejsce będzie dobre, czy przyjdzie więcej niż 15 osób i jak rozwiążemy problem z rezerwacją i kosztami ale wszystko poszło według mnie dość gładko. :)

Było 30 osób (chociaż parę osób chyba nie dotarło - żałujcie :D), rezerwacja zapłacona już była przed 19 (karteczki to pomysł właścicieli - koszt zerowy tak trzymać) no i nawet miejsce było do gry w pokera, gwinta czy agentów pod koniec #pdk

Ktoś tam robił zdjęcia więc jak masz to napisz i najwyżej na pw podeślesz bo nie każdy chce udostępniać swój image przed randomami z piwnicy :D

No i miło, że pojawiły się nowe twarze i paru znajomych czy to z pierwszej mojej imprezy w Absurdalnej czy też z Gliwic Dobrego Zbeera. Parę osób nie dotarło ale tak to bywa już na mirko - piwinca mocno trzyma. Ale kto był ten wie, że piwnica na piętrze była całkiem spoko.

Wszelkie zażalenia proszę napisać - poprawiny następnym razem bo mam nadzieje, że się wam podobało. Zwłaszca magiczne sztuczki na papierosku :p

A co do następnego to grudzień wigilijnie czy w styczniu noworocznie. Jest parę opcji jak np domówka (śpiwory + karimata i bawimy się do rana) jak nie to lokal któryś z byłych lub może nowy (jak było w cybermachinie)?

1. @Tymariel
2. @Jormungand
3. @NieNajgorzej
4. @gorush
5. @rzaku
6. @Talar_
7. @sylwke3100
8. @kavillock
9. @inercja
10. @Destr0
11. @Kammil
12. @Splittheatom
13. @bylejaki
14. @Gobe
15. @n3xo
16. @PIGMALION
17. @MasterSoundBlaster
18. @wielka_glowwa,
19. @lizard_king
20. @Pasztetowa

#katowicewykopparty #listaobecnosci
źródło: comment_sklgL3f0xZJSYOKOIiepfdVS7c6Nx0bY.jpg
  • 64
@handler: bardziej się starają :) zawsze trzeba dobrze wypaść a niebiescy to byle jak bo nie w tym rzecz :p albo jak mówi przysłowie - nie ważne jak zaczyna ważne jak kończy xD
@handler: dziękuję, chociaż swój nick to ja zawsze wyjątkowo brzydko wpisuję ( ͡ ͜ʖ ͡)

O Bielsku była mowa jako o przyszłym tygodniu lub za dwa tygodnie, także można to przemyśleć.