Wpis z mikrobloga

@siemando: jestem ekspertem w dziedzinie wiatraków. Potwierdzam że smog panicznie się ich boi. W wypadku postawienia paru takich wiatraków Obawiam się emigracji smogu z Krakowa do sąsiednich miast. Dlatego tez proponuje otoczyć Kraków naokoło wiatrakami, aby smog nie mógł z niego uciec do innych miast
  • Odpowiedz
@matty201: lel XD, to przecież podstawowa wiedza! Wystarczy zresztą zwykły rozsądek i obserwacja otoczenia. Zauważ, że obszary, gdzie jest dużo takich wiatraków, są zwykle bardzo wietrzne. Przypadek?
  • Odpowiedz
@BratJuzew: Na obszarach bardzo wietrznych stawiają wiatraki, bo tam generują najwięcej energii. "Zdrowy rozsądek i obserwacja otoczenia" mówi mi, że większa siła wiatru = więcej energii = wiatrak bardziej profitowy. Czemu mam wychodzi od odwrotnego założenia? Stawiam turbiny bo chce żeby mi powiało... ? ͡
Odnawialne źródła energii dotyczą gromadzenia energii a nie jej zużycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dyszka słucham waszych argumentów...
  • Odpowiedz
@matty201: kurde bele. kiedys wiatru nie bylo i jak czlowiekowi chmura taka zalegla nad domem to musial czekac az sie wypada i mu piwnice zalewalo. to madre glowy wymyslili, ze podepna takie wiatraki to reaktorow i naprodukuja wiatru. efektem ubocznym sa sztormy, ale wiatr i tak jest tego wart. EOT
  • Odpowiedz
@BratJuzew: Czyli uważasz ze PiS posiadając samodzielne rządy to dobra decyzja obywateli? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

I tak i tak, należą wam się brawa ze ten zorganizowany trolling :-P
  • Odpowiedz
@siemando: Radek Kotarski nie jest uczonym, badań "labolatoryjnych" też nie prowadzi. Nie mówię, że kłamie, fakt - jego jutubing jest ciekawy, ale obalić mit w danej dziedzinie nauki może jej specjalista (mit historyczny - historyk), ciężko byłoby poloniście obalić prawo newtona.

Obali, i co z tego?
  • Odpowiedz